Cowspiracy

CC-by-sa ethify.org & literature

Cowspiracy

Dokumentárny film produkoval a režíroval Kip Andersen a Keegan Kuhn. Film je o tom, ako argiculter zvierat má veľký dopad na prostredie prechádzka globálnej zmene CLIMAT a ako je ignorovaný Environmentálne skupiny. Spôsob, akým Cowspiracy argumentovať tohto bodu je prostredníctvom rozhovorov s ľuďmi z týchto organizácií: napríklad Sea Club, Green peace.They Takže sú rozhovory imaním: napríklad vedcov, ktorí sú súhlasiacich s nimi, ale na otherhand prácu sú enveriomental skupiny hovoria thatthey nie sú Uistite sa, a nie thatthere enought dáta prijať. Takže diferencie medzi čo ukazuje vplyv robil mäsový priemysel má na prácu Environmentálne skupiny, a to buď priamo cez snáď darovanie alebo inderectily cez radov verejnosti, ktorí by darovať tam skupiny Možno, že mäso spotrebitelia nechcú mať svoj spôsob života ohrozovať. To sa oslovení, aby organizáciám, ktoré ignorujú dopady a zvieracie argiculter Umožňuje eviromentalists túto my verzus Ich dynamický. Derrick Jensen hovorí o tom vo svojej knihe, ak ste túto dynamiku, keď sme sa enveriomentalists robíme to, čo je správne a sú problém-to Umožňuje to adress ju do svojho života a svoje vlastné problémy, a myslím, že jeho dobrý urobil oni o tom zmienil v tomto filme. To, čo som nemal rád, že na konci filmu, ktorý hovorí, že každý by mal ísť, alebo byť vegan. Aj Knowthe by zmeniť celý svet a ľudí a ich spôsob myslenia. Nemyslím si, že jej možné, pretože sa bojí zmien a možno až príliš lenivý na to.

Fakty to je dobré vedieť,

  • Treba 2500 litrov vody na výrobu jedného kila hovädzieho mäsa.
  • 477 galónov vody potrebnej na výrobu 1 libry. vajec; Je potrebné takmer 900 litrov vody na 1 libry. syra.
  • Mohli sme vidieť fishless oceánov 2048th
  • 82% hladujúcich detí žije v krajinách, kde je jedlo na kŕmenie hospodárskych zvierat, a zvieratá sa konzumujú západnými krajinami.
  • Hospodárske zvieratá a ich Vedľajšie produkty predstavujú najmenej 32.000 miliónov ton oxidu uhličitého (CO2) ročne, alebo 51% všetkých celosvetových emisií skleníkových plynov.

 

Každý deň, človek, ktorý sníva vegánsku stravu ušetrí 1100 litrov vody, 45 libier obilia, 30 štvorcových stôp lesnej pôdy, 20 libier ekvivalentu CO2, a život jedného zvieraťa.

zdroj:

http://www.cowspiracy.com/facts/

http://bonnyrebecca.tumblr.com/whyvegan

 

BarboraKarbankova

Tags: