Cowspiracy

CC-by-sa ethify.org & literature

Dokumentárny film produkoval a režíroval Kip Andersen a Keegan Kuhn. Film je o tom, ako argiculter zvierat má veľký dopad na prostredie prechádzka globálnej zmene CLIMAT a ako je ignorovaný Environmentálne skupiny. Spôsob, akým Cowspiracy argumentovať tohto bodu je prostredníctvom rozhovorov s ľuďmi z týchto organizácií: napríklad Sea Club, Green peace.They Takže sú rozhovory imaním: napríklad vedcov, ktorí sú súhlasiacich s nimi, ale na otherhand prácu sú enveriomental skupiny hovoria thatthey nie sú Uistite sa, a nie thatthere enought dáta prijať. Takže diferencie medzi čo ukazuje vplyv robil mäsový priemysel má na prácu Environmentálne skupiny, a to buď priamo cez snáď darovanie alebo inderectily cez radov verejnosti, ktorí by darovať tam skupiny Možno, že mäso spotrebitelia nechcú mať svoj spôsob života ohrozovať. To sa oslovení, aby organizáciám, ktoré sú zanedbávanie vplyvu s ľudí a zvierat argiculter Umožňuje eviromentalists túto my verzus Ich dynamický. Derrick Jensen hovorí o tom vo svojej knihe, ak ste túto dynamiku, keď sme sa enveriomentalists robíme to, čo je správne a sú problém-to Umožňuje to adress ju do svojho života a svoje vlastné problémy, a myslím, že jeho dobrý urobil oni o tom zmienil v tomto filme. To, čo som nemal rád, že na konci filmu, ktorý hovorí, že každý by mal byť vegan. Aj Knowthe by zmeniť celý svet, ale ľudí a ich spôsob myslenia. Nemyslím si, že jej možné, pretože sa bojí zmien a možno až príliš lenivý na to.

fakty 

  • 477 galónov vody potrebnej na výrobu 1 libry. vajec; Je potrebné takmer 900 litrov vody na 1 libry. syra.
  • Mohli sme vidieť fishless oceánov 2048th
  • Zviera poľnohospodárstva je zodpovedný za až 91% zničenie Amazonky.
  • 82% hladujúcich detí žije v krajinách, kde je jedlo na kŕmenie hospodárskych zvierat, a zvieratá sa konzumujú západnými krajinami.
  • Spotreba mlieka a mliečnych výrobkov môže viesť k prsníku hrudiek.
  • Zviera poľnohospodárstva je zodpovedný za 18 percent emisií skleníkových plynov, viac než akékoľvek dopravy kombinované

Každý deň, človek, ktorý sníva vegánsku stravu ušetrí 1100 litrov vody, 45 libier obilia, 30 štvorcových stôp lesnej pôdy, 20 libier ekvivalentu CO2, a život jedného zvieraťa.

zdroj

http://www.cowspiracy.com/facts/

http://bonnyrebecca.tumblr.com/whyvegan

BarboraKarbankova

Tags: